skip to main | skip to sidebar
M. Jurczyk photography

środa, 13 października 2010

We mgle


Posted by Picasa
Autor: Marcin o 00:34 Brak komentarzy:



Posted by Picasa
Autor: Marcin o 00:33 Brak komentarzy:

wtorek, 12 października 2010


Posted by Picasa
Autor: Marcin o 22:43 Brak komentarzy:

Lato już wspomnieniem




Posted by Picasa
Autor: Marcin o 22:38 Brak komentarzy:

Jesiennie




Posted by Picasa
Autor: Marcin o 22:35 Brak komentarzy:

środa, 6 października 2010

Roksana




Posted by Picasa
Autor: Marcin o 12:14 1 komentarz:

zawody strażackie




Posted by Picasa
Autor: Marcin o 12:07 Brak komentarzy:

Paweł




Posted by Picasa
Autor: Marcin o 11:56 Brak komentarzy:

wakacyjne (zapomniane)


Autor: Marcin o 11:54 Brak komentarzy:


Posted by Picasa
Autor: Marcin o 11:47 Brak komentarzy:



Posted by Picasa
Autor: Marcin o 11:44 Brak komentarzy:



Posted by Picasa
Autor: Marcin o 11:40 Brak komentarzy:
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

O mnie

Moje zdjęcie
Marcin
Dolny Śląsk, Poland
Wyświetl mój pełny profil

Sprzęt:

  • Nikon d80
  • Nikon d70
  • af-s Nikkor 18-135mm ED, f5,6
  • af nikkor 50mm, f1,8
  • Nissin di-622 speedlight
  • unomat p360TCT twinlight
  • mf Jupiter 135mm, f3,5
  • mf Helios 52mm, f2
  • mf Mir-1b 37mm, f2,8

Archiwum bloga

  • ►  2011 (6)
    • ►  czerwca (4)
    • ►  kwietnia (2)
  • ▼  2010 (33)
    • ►  grudnia (4)
    • ►  listopada (4)
    • ▼  października (14)
      • We mgle
      • Lato już wspomnieniem
      • Jesiennie
      • Roksana
      • zawody strażackie
      • Paweł
      • wakacyjne (zapomniane)
      • Klaudia
    • ►  sierpnia (2)
    • ►  lipca (1)
    • ►  czerwca (4)
    • ►  marca (1)
    • ►  lutego (3)
  • ►  2009 (25)
    • ►  listopada (12)
    • ►  sierpnia (4)
    • ►  lipca (5)
    • ►  kwietnia (1)
    • ►  marca (3)