skip to main | skip to sidebar
M. Jurczyk photography

wtorek, 24 marca 2009

Autor: Marcin o 05:52 Brak komentarzy:

poniedziałek, 23 marca 2009

trochę eksperymentów...

Autor: Marcin o 15:20 Brak komentarzy:

pierwsze kroki...

Autor: Marcin o 15:15 Brak komentarzy:
Nowsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

O mnie

Moje zdjęcie
Marcin
Dolny Śląsk, Poland
Wyświetl mój pełny profil

Sprzęt:

  • Nikon d80
  • Nikon d70
  • af-s Nikkor 18-135mm ED, f5,6
  • af nikkor 50mm, f1,8
  • Nissin di-622 speedlight
  • unomat p360TCT twinlight
  • mf Jupiter 135mm, f3,5
  • mf Helios 52mm, f2
  • mf Mir-1b 37mm, f2,8

Archiwum bloga

  • ►  2011 (6)
    • ►  czerwca (4)
    • ►  kwietnia (2)
  • ►  2010 (33)
    • ►  grudnia (4)
    • ►  listopada (4)
    • ►  października (14)
    • ►  sierpnia (2)
    • ►  lipca (1)
    • ►  czerwca (4)
    • ►  marca (1)
    • ►  lutego (3)
  • ▼  2009 (25)
    • ►  listopada (12)
    • ►  sierpnia (4)
    • ►  lipca (5)
    • ►  kwietnia (1)
    • ▼  marca (3)
      • Bez tytułu
      • trochę eksperymentów...
      • pierwsze kroki...