skip to main | skip to sidebar
M. Jurczyk photography

środa, 18 listopada 2009

jesień




Posted by Picasa
Autor: Marcin o 13:59 Brak komentarzy:

Angelika (feat. Łukasz)


Posted by Picasa
Autor: Marcin o 13:55 Brak komentarzy:



Posted by Picasa
Autor: Marcin o 13:53 1 komentarz:

Justyna / Paulina #2




Posted by Picasa
Autor: Marcin o 13:48 Brak komentarzy:



Posted by Picasa
Autor: Marcin o 13:45 Brak komentarzy:

jesień w Zagórzu


Posted by Picasa
Autor: Marcin o 13:42 Brak komentarzy:



Posted by Picasa
Autor: Marcin o 13:32 Brak komentarzy:

Justyna / Paulina


Posted by Picasa
Autor: Marcin o 13:22 Brak komentarzy:



Posted by Picasa
Autor: Marcin o 13:18 Brak komentarzy:

SP Świdnica




Posted by Picasa
Autor: Marcin o 13:11 Brak komentarzy:

wrocławska fontanna




Posted by Picasa
Autor: Marcin o 13:07 Brak komentarzy:

Brzoskwinie wiosną




Posted by Picasa
Autor: Marcin o 13:02 Brak komentarzy:
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

O mnie

Moje zdjęcie
Marcin
Dolny Śląsk, Poland
Wyświetl mój pełny profil

Sprzęt:

  • Nikon d80
  • Nikon d70
  • af-s Nikkor 18-135mm ED, f5,6
  • af nikkor 50mm, f1,8
  • Nissin di-622 speedlight
  • unomat p360TCT twinlight
  • mf Jupiter 135mm, f3,5
  • mf Helios 52mm, f2
  • mf Mir-1b 37mm, f2,8

Archiwum bloga

  • ►  2011 (6)
    • ►  czerwca (4)
    • ►  kwietnia (2)
  • ►  2010 (33)
    • ►  grudnia (4)
    • ►  listopada (4)
    • ►  października (14)
    • ►  sierpnia (2)
    • ►  lipca (1)
    • ►  czerwca (4)
    • ►  marca (1)
    • ►  lutego (3)
  • ▼  2009 (25)
    • ▼  listopada (12)
      • jesień
      • Angelika (feat. Łukasz)
      • Justyna / Paulina #2
      • jesień w Zagórzu
      • Justyna / Paulina
      • SP Świdnica
      • wrocławska fontanna
      • Brzoskwinie wiosną
    • ►  sierpnia (4)
    • ►  lipca (5)
    • ►  kwietnia (1)
    • ►  marca (3)